RHINO - راینو

در حال نمایش 12 نتیجه

  • محبوبیت
  • امتیاز
  • جدیدترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین

محصولات برند راینو RHINO

شرکت RHINO راینو یک شرکت کره ای که در زمینه تولید تجهیزات مکانیزه صنعتی فعالیت دارد. این شرکت در زمینه تولید و تجهیزت، تجهیزاتی همچون تبلت صنعتی، هند لند، پرایس چکر، موبایل کامپیوتر(PDA)، بارکداسکنر نیمه صنعتی و صنعتی و فیش پرینتر فعالیت دارد.

تبلت صنعتی راینو :

تبلت های صنعتی راینو در دو مدل RHINO R11 و RHINO R81 تولید و به بازار عرضه شده اند. که کاربرد صنعتی و اکثرا در انبارهای بزرگ کارخانجات تولیدی مورد استفاده است.

بارکد اسکنرهای راینو :

محصولات بارکدخوان برند راینو یکی از حرفه ای ترین های این حوزه است. بارکدخوان های بیسیم، باسیم، رومیزی و انگشتری از محصولات تولید شده این برند است. که چه از لحاظ ساختاری و کارکرد از قدرتمندترین و پرسرعت ترین بارکدخوان های بازار است.

فیش پرینتر های راینو :

برند راینو در حوزه چاپگرهای حرارتی فیش دو محصول ویژه و متمایز به بازار ارائه داده است. که هر دو دارای هد های قدتمندی است، که میتواند سالیان سال تمامی نیاز های یک فروشگاه یا رستوران بزرگ را برطرف نماید.

هند لند موبایل کاپیوتر راینو :

هند لند های موبایل کامپیوتر راینو؛ در مدل و قابلیت های مختلفی، برای مراکز صنعتی و نیمه صنعتی عرضه شده اند. که میتواند مراحل انبار داری را سرعت بخشند. از هند لند ها اکثرا در فروشگاه های بزرگ امثال جانبو و کوروش و انبار های تولیدی جهت شمارش و آمارگیری دقیق محصولات استفاده میگردد.

پرایس چکر راینو :

پرایس چکرها محصولی برای استفاده در فروشگاه های بزرگ و کوچک است. که از این دستگاه مشتریان میتوانند قیمت محصولات انتخابی خود را مشاهده و حتی پرداخت نماید. پرایس چکر برند RHINO راینو با ظاهری متفاوتتر نسب به سایر رقبا و با سخت افزاری قدرتمند به بازار عرضه شده است.